Labas. Ieškau moters kuri ilgą laiką gyvena be sex kaip ir aš. butų faina susipažinti bei praleisti laiką. Be komercijos.
Esu 18 metų vaikinukas pasiruošęs pabendrauti, susitikti ir praleisti smagiai (arba smagiai😉) laiką. Rašykit i WhatsApp.
Esu 18 metų vaikinukas pasiruošęs pabend
Ryroj žada karštą dieną.... kviečiu į pikniką Trakuose. Pradžiai galime pasiplaukioti po ežerą, o paskui saloje, atokiau nuo visų kokį šašlikiuka išsikepti :) gal dar išsimaudyti, o gal ir dar ką nors
Kokiu minčių šiam vakarui? 😏
Sveiki, esu vienišas 29m. vyras. Esu tvarkingas, prisižiūrintis. Susipažinčiau su moterim abipusiam malonumui, najų potyrių paieškoms... Lauksiu sms :)
Labutis, mielas, simpatiškas vaikinas ieško paneles, moters, išpildysiu tavo norus. Taip pat domina liekna pora iki 30m.
Susipazinciau su mergina ar moterim amžius nera svarbu geram laiko praleidimui kartu galiu paremt vilnius laukiu sms 860
Susipazinciau su mergina ar moterim amži
Sveiki gyvi bičiuliai! Domina mane poros, kurių vyrai mėgsta stebėti, kaip damom - merginom surakinu rankytes ir gerai pamylieti galiu. Sekse esu pajėgūs ištvermingas, neleidžiu pasyviai gulėti lovoje
Gal yra bbw stiliaus moteris ar mergina norinti susitikti?Jonava Kaunas Marijampolė
Palaizyciau iki orgazmo amzius nesvarbu. F.b Gintaras Andrijauskas laukiu sms susitarsim ALYTUS IR APLINK
Viskas domina sms zinute su pasiulynais
Ješkau drauges atstumas nekliutis parašyk gal abu to ješkom
Ješkau drauges atstumas nekliutis parašy
Sveikos merginos gal atsiras kokia is Alytaus Vilniaus kuri noretu susitikti paisdykauti😉
Esu simpatiskas pasiturintis vyras, esu viesbuti ir laukiu moteri ar mergina i svecius Dosnus
gal kokia damute i pasimatyma tokia grazia diena noretu? :). geriausia but aplink siaulius,bet galima ir toliau.... ratai sukasi :))))
Ieskau moters paneles bendravimui susitikimams slapta laukiu jusu sms 😘vievis trakai elektrenai ir aplink
Kuri noretu pasivezint misko keliais ir pasiklausyti V8 murkimo? :)
Ieškau pastovios draugės, kuri už pinigus pildys norus 😊 Amžius nesvarbu, idealas didelė krutinė, be tabu 🤗 Vilnius
draugės bendravimui,susitikimams ,Kuria galma butu išbučiot nuo galvos iki koju🙂
Labas, kas šiąnakt nori šiaurės pašvaistės kartu pastebėti?